Her yaşa ve zevke hitap eden, farklı tarzları ile müzikseverlerin beğenisini toplayan isimleri sahnesinde ağırlayan Ege Perla’nın bu seferki konuğu, alternatif müzik dünyasının enerjik gruplarından “ADAMLAR” oluyor. Dinamik performanslarıyla tanınan Adamlar, kendine özgü tarzlarıyla 3 Mayıs, Cuma günü müzik dolu bir akşam için Ege Perla’ya geliyor.

2014 yılında yayımladıkları çıkış albümleri “Eski Dostum Tankla Gelmiş” ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Adamlar, farklı müzik tarzlarını Türkçe sözlerle bir araya getiriyor. İkinci albümleri “Rüyalarda Buruşmuşuz”u 2016’da dinleyicileriyle paylaşan beşli, eğlenceli sahne performansları ile hep birlikte şarkı söylemek için tüm müzikseverleri Ege Perla’ya davet ediyor.

Koca Yaşlı Şişko Dünya, Rüyalarda Buruşmuşuz, Tın Tın, Yanmış gibi pek çok hit şarkısını seslendirecek olan Adamlar’ın eğlenceli sahne performansı ve gerçekleştirecekleri müzik ziyafeti için 3 Mayıs, Cuma akşamı saat 20.00’da gerçekleşecek bu konseri şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Konser ücretsizdir.

Tarih: 3 Mayıs, Cuma

Yer:Ege Perla

Saat: 20.00