Akaretler Sıraevler, 25 – 26 Mayıs’da sağlıklı ve iyi yaşam etkinliğine ev sahipliği yapıyor bloomfest.

Dijital wellness mecrası Livetobloom.com’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve Pınar Hotiç tarafından organize edilen BloomFest festivali25-26 Mayıs tarihlerinde Akaretler Sıraevler No:39’da gerçekleştirilecek. Festivalde; Vestel co-sponsor olarak, Tadım, Yom Organik ve Loft Mutfak ise deneyim sponsorluğu kapsamında yer alacak.

Daha iyi bir yaşam” hedefleyenler için wellness konseptinin tüm detaylarıyla işleneceği BloomFest’te; meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, kişisel gelişim, doğal güzellik, yoga, mindfulness, sound healing, reiki ve astroloji alanlarında uzman isimler, katılımcılara yenilenme ve arınmanın rahatlatıcı etkisini yaşatmayı planlıyor.

Akaretler Bloomfest

Panel, workshop, satış ve deneyim alanlarının olduğu Akaretler BloomFest biletleri Mobilet’te.

Livetobloom kimdir?

Eylül 2017’de okuyuculara bilinçli bir sağlıklı yaşam farkındalığı sağlamak amacıyla kurulan hızla büyümekte olan dijital wellness mecrası Livetobloom.com, wellness kavramını fiziksel, zihinsel, sosyal, tinsel ve çevresel açılardan ele alarak alanında uzman profesyonel yazar kadrosu ve editör ekibiyle birlikte yayın yapmakta, iyi yaşam farkındalığını artıran etkinlikler organize etmektedir.

Pınar Hotiç Kimdir?

25 yıllık reklamcı ve marka yönetimi danışmanı , Pınar Özdemir Hotiç, FCBARTGRUP bünyesinde İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev almaktadır. 2016 yılında 1,5 yıl süren Institute for Integrative Nutrition (“IIN”) eğitimiyle Bütünsel Sağlık Koçluğu sertifikasını almıştır. Ardından Wellness Branding ve Mindfulness Temelli Stres Azaltma eğitimlerini tamamlamıştır.