Cem Yılmaz 11 Mayıs’ta Concorde Luxury Resort’ta

Kıbrıs turizmine yeni bir soluk kazandıran ve konuklarını ‘Mükemmel Uyum’ konseptiyle ağırlayanConcorde Luxury Resort, Cem Yılmaz’ın yeni gösterisi ‘Diamond Elite Platinum Plus’a ikinci kez ev sahipliği yapacak.

Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan deneyim ve birikime sahip Zafer İnşaat Yatırım Holding’in Kıbrıs’ta hayata geçirdiği Concorde Luxury Resort, bu yaz ‘Mükemmel uyum’ konseptiyle tatil ve eğlenceyi bir arada arayanların adresi olmaya devam ediyor.

Eşsiz sahilleri, sakin doğasıyla Kıbrıs’ın el değmemiş bölgelerinden olan Bafra’da yaz sezonu için hazırlıklarını tamamlayarak kapılarını açan Concorde Luxury Resort, ikinci kez Cem Yılmaz’ı ağırlıyor.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği 5000’in üzerinde gösterisiyle izleyenleri güldüren usta komedyen, yeni gösterisi ‘Diamond Elite Platinum Plus’ ile 11 Mayıs tarihinde 1000 kişi kapasiteli Concorde Gösteri Merkezi’nde sahne alacak. Her gösterisiyle büyük yankı uyandıran ve tüm şovları kapalı gişe oynayan Cem Yılmaz, Concorde Luxury Resort konuklarınahafızalardan silinmeyecek bir akşam yaşatacak.