Try To Be Yourself” Epic Istanbul etiketiyle yayımlandı. O Ses Türkiye birinciliğinden sonra yayımladığı “Dreamer” teklisiyle dikkatleri üzerine toplayan Huseynov, ses getirecek “Try To Be Yourself” adlı yeni teklisiyle müzikseverlerle buluşuyor.

Birçok müzikal enstrümanın bir araya geldiği şarkıda Elnur Huseynov’un etkileyici vokalleri dinleyiciyi dansa davet ediyor. Altyapısı N.E.Z ve İsfar Sarabski’ye ait olan teklinin şarkı sözlerini Ali Nasib üstlendi.

25 yılını müziğe adayan Elnur Huseynov, birçok ilgi alanı ve hedefleri doğrultusunda çeşitli ülkelerde farklı müzik projelerinde yer aldı.

Azerbaycan Devlet Filarmonisi Koro Kapelası’nda solist olarak müzik kariyerine başladıktan sonra, 2011 yılında Azerbaycan’da düzenlenen “Notre Dame de Paris” müzikalinde Phoebus rolünde sahne aldı. “O Ses Türkiye” yarışmasının dördüncü sezonunda şampiyon olan Elnur, Eurovision Şarkı Yarışması’nda iki kez Azerbaycan’ı başarıyla temsil etti.

Geçtiğimiz yıl Epic Istanbul etiketiyle yayımladığı “Dreamer” şarkısıyla da yeteğininin tek bir tarza sığdırılamayacağını ispatladı.

Elnur Huseynov’un yeni teklisi “Try To Be Yourself” şimdi tüm dijital platformlarda!