Hayko Cepkin’den Müthiş Sahne Show. Efes Selçuk Fahri Hemşerisini Gezgin Fest’te Ağırladı. Gezgin Fest İzmir Pamucak Sahilinde Tüm Coşkusuyla Devam Ediyor. Binlerce Müzikseveri Pamucak ’ta Buluşturan Festivalin İkinci Gününde Efes Selçuk’un Fahri Hemşerisi Hayko Cepkin Sahne Aldı. Hayko Cepkin, Müthiş Sahne Performansıyla Gezgin Müzikseverlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı. #haykocepkin #efes #izmir

Bu Yıl Beşinci Kez Düzenlenen Gezginleri, Müzik Severleri, Doğaseverleri ve Yüzlerce Gençleri Müzikle Buluşturmayı Amaçlayan Gezgin Fest İzmir, Türkiye’nin En Uzun Sahilinde Tüm Coşkusuyla Devam Ediyor. Festivalin İkinci Gününde Rock Müziğin Önemli İsmi Hayko Cepkin Sahne Aldı.

Sahne Performansıyla Geceye Damga Vuran Sanatçıyı Binlerce Müzik Sever Coşku İçinde Dinledi. Yaklaşık İki Saat Sahnede Kalan Sanatçı Kendine Has Yorumuyla ve Sahne Show’uyla Birbirinden Önemli Parçalar Seslendirdi. Sanatçının Seslendirdiği, Söz ve Müziği Cahit Berkay’a Ait Olan ve Sivas Katliamı ’nı Anlatan “Issızlığın Ortasında” Şarkısı İse Büyük Beğeni Topladı.

Gezgin Fest Efes Selçuk’u Şahlandırdı

Efes Selçuk’un Fahri Hemşerisi Hayko Cepkin’i Pamucak Sahilinde Dinlemekten Büyük Keyif Aldığını Belirten Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; “Hayko Cepkin Efes Selçuk Belediye Meclisi’nin Farklı Partilere Mensup Tüm Üyelerinin Oy Birliğiyle Fahri Hemşerisi Olmuştur. Bu Şu Demek; Bu Kente Değer Veren, İyi Niyetli Bir Adamın ve Sanatın Siyaseti Yenmesi Demektir” Dedi.

Gezgin Fest ’in Efes Selçuk’u Şahlandırdığını Söyleyen Başkan Sengel; “Bizlere İnanılmaz Bir Güç Verdiniz. Bütün Umudumuz Gençliktedir Diyenlere Selam Olsun” Dedi. Başkan Sengel, Gecenin Sonunda Gezgin Fest ‘in Elçisi Olarak İlan Edildi.

Efes Selçuk’un Fahri Hemşeri Olduktan Sonra İlk Kez Sahne Almaktan Mutluluk Duyduğunu
Dile Getiren Hayko Cepkin; “Yaşadığım Yerde Sahne Almak Benim İçin Büyük Keyif. Gezgin
Fest Aile Bütünlüğü İçerisinde Gerçekleşen, İçerisinde Birçok Konuda Farkındalık Taşıyan
Grupları Barındıran Bir Festival.

Gezgin Fest Çevrecileri, Maceracıları, Doğa Severleri İçerisinde Barındırması Sebebiyle Büyümeyi Hak Eden Bir Organizasyon. Tüm Bu Topluluklar Kendilerini Festival Kültürüne Çok İyi Yansıtıyor. Umarım Seneye Çok Daha İyi Bir Şekilde Burada Olacağız” Dedi.

Gezgin Fest Bir Festivalden Fazlası Konser Sonrasında Hayko Cepkin ile Birlikte Bir Açıklama Yapan Başkan Sengel; “Benim ve Birçok Selçuklu’nun Çocukluğunun Geçtiği Bu Sahilde Hayko Cepkin ile Buluşmak İnanılmaz

Bir Keyifti. Bu Akşam İzlediğimiz Şey Bir Konserin Çok Ötesinde Bir Şeydi. Sahnede Adeta
Nereye Bakacağımı Şaşırdığım Bir Organizasyondu” Dedi.

Gezgin Fest İzmir ile İlgili Genel Bir Değerlendirme Yapan Başkan Sengel;

“Gezgin Fest ‘in Efes Selçuk Esnafına Katkı Sunmanın Yanı Sıra İçinde Bulunan Grupların Oluşturduğu Farklı Farklı Pozisyonlarda Yer Alıyor Artık. Ancak Biz Ev Sahipliği Yaptığımız Gezgin Fest’te Çok Farklı Bir Birleşim Gördük.

Bir Sahip Çıkma Gördük. Bunun İçerisinde Çok Kıymetli Sanatçılar Da Var. Bu Sanatçılarımız Ruhlarını Katarak Buraya Geldiler. Her Şeyin Ötesinde Gezgin Fest ‘in Hem Efes Selçuk İçi, Hem De Türkiye İçin Önemli Bir Adım Olduğunu Düşünüyorum” Dedi.