İzmir Sahili Gençlik Coşkusuyla Doldu

Sports International Mavişehir tesisi İzmir Bostanlı sahilinde yoğun katılım ile gerçekleşen egzersiz organizasyonu ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Dev Türk Bayrağı açarak Cumhuriyeti Türk gençliğine emanet eden Ulu Önder Atatürk’ü anan katılımcılar, hep birlikte yaptıkları egzersiz hareketleri ile “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” ilkesine vurgu yaptı. Yaklaşık bir saat süren organizasyonda tüm katılımcılar egzersiz hareketleri ile pazar gününe renk kattı.

Katılımcılar ile birebir ilgilenen Sports International eğitmenleri, doğru egzersiz hareketlerinin uygulamaları hakkında bilgilendirdi.

Spor International Tesisleri Spor Grup Müdürü Hasan Kılınçer düzenlenen 19 Mayıs etkinliği ile ilgili şunları söyledi: “ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Atatürk’ü anlamak olarak da çok önemsiyoruz. Bu organizasyonu 19 Mayıs tarihine getirmemizin özel bir anlamı vardı.

Hareket eden ve fiziksel olarak kendine iyi bakan bireyler daha verimli ve daha yaratıcı oluyor. Daha zinde bir hayat sürdükleri için de iş hayatında da daha aktif oluyorlar. Bu yüzden evde, iş yerinde kolaylıkla yapılabilen egzersiz hareketlerini katılımcılarımıza anlatarak Ulu Önder Atatürk’ün “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” sözünü tekrar hatırlatmak istedik”