Deniz tutkunları için Milta Bodrum Marina’da hayat bir başka!

Denizde 425, karada 50 kapasitelik tekne alanıyla teknik servisten güvenliğe, spor merkezinden özel dinlenme alanlarına, sağlık hizmetlerinden dalgıç ekibine tüm misafirlerine tam teşekküllü bir hizmet sunan Milta Bodrum Marina, bu yaz döneminin de gözde marinaları arasında yer alıyor.

Henüz sezon başlangıcına yüzde 90 doluluk oranı ile giriş yapan Bodrum Marina; merkezi lokasyonu ve verdiği hizmet ile yat sahipleri tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor.

Deniz ambulansı, gönüllü can kurtarma ekibi, yılın 365 günü denizde ve karada hizmetleri, sanat galerisi, tarihi feneri ve nice ayrıcalığı ile yatçıların ve bölgeyi ziyaret edenlerin gözbebeği bir marina Milta Bodrum Marina

Deniz tutkunları için Milta Bodrum Marina’da hayat bir başka!
Deniz tutkunları için Milta Bodrum Marina’da hayat

Bodrum’a her giden için olmazsa olmaz bir durak olan marina; kaliteli yeme-içme mekanları, eğlence & sosyal yaşam alanları ve seçkin markaları barındıran açık hava çarşısı ile Bodrum’a ayrı bir renk katıyor.

Bodrum’un merkezinde bulunan marinada konaklayan yat misafirleri sadece birkaç adımda Bodrum’un eğlenceli gecelerine, keyifli mekanlarına ulaşma şansına sahip oluyor. Huzuru, sessizliği ve dinginliği ise marina içindeki kendi alanında buluyor, Bodrum’un hem içinde hem dışında arzu ettiği gibi yaşayabiliyor.