My Emirates Pass ile Bu Yaz Dubai Daha Farklı

Emirates’in imza ürünü olan My Emirates Pass, yaz için geri dönüyor ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) 500’den fazla lokasyona yönelik indirimler ve özel firsatlar sunuyor

Emirates yolcuları, bu yaz Emirates biniş kartını, özel bir üyelik kartına dönüştüren ve BAE dahilinde, seyahat edenlere, 500’den fazla noktada %50’ye varan indirim ve fırsatlar sağlayan My Emirates Pass’ın dönüşü ile uygun fiyatlarla sunulan en iyi hizmetlerin kapılarını aralayabilecekler.

1 Mayıs-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Dubai’ye ve Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, kampanyaya dahil olan noktalara, sadece biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik belgelerini* vererek, My Emirates Pass kampanyasının avantajlarından yararlanabilirler. Bu tarihlerde Dubai’ye dönen BAE sakinleri ya da vatandaşları da My Emirates Pass Kartı’nı kullanarak, olağanüstü hizmetlerden faydalanabiliyor.

Bu özel kart, müşterilerine, 400’den fazla kaliteli restoranda, neredeyse 50 SPA merkezinde, kayak ve su eğlence parkları gibi etkinlik merkezlerinde, %50’ye varan indirimlerden yararlanma imkânı sağlıyor. Müşteriler ayrıca, popüler alışveriş mağazalarında, %30’a varan indirim elde edebiliyor.

My Emirates Pass, ziyaretçilerin Dubai’nin önde gelen yemek, alışveriş ve aktivite merkezlerinde, şehrin sunduğu her şeyin tecrübe edilmesine yönelik, harika bir hizmet. My Emirates Pass hizmetlerini görmek için, lütfen buraya tıklayınız.

Emirates’in Dubai Ticari Ürünler Başkan Yardımcısı Mohammad Al Hashimi, konuya dair yaptığı açıklamada: “My Emirates Pass, Dubai’nin sürekli büyüyen cazibe merkezlerinin ve deneyimlerinin bir listesini, müşterilerine sunuyor. Burada, ister hafta içi, isterse hafta sonunu geçirmek için bulunsunlar, herkes için daha uygun fiyatla görülecek ve tecrübe edilecek bir şey var” dedi.

Dubai, aileler ve tek başına seyahat edenler için, ideal bir dinlenme ve tatil destinasyonu. Dubai ziyaretçileri; modern binalar, ikonik kent sembolleri, dünya çapındaki alışveriş merkezleri ve uluslararası mutfakları gördüklerinde, şaşkınlığa uğrayacaklar.

Emirates, yolcularını, 6 kıtadaki, 86 ülkede bulunan 150’den fazla destinasyona taşıyor. Her sınıfta seyahat eden yolcular; bölgesel lezzetlerden esinlenilmiş yemeklerin, şirketin ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice üzerindeki 4,000 eğlence kanalı ve uçuş sırasında, arkadaşları ve aileleri ile bağlantı halinde kalmalarını sağlayan, 20MB’a kadar, ikram niteliğindeki Wi-Fi imkanlarının keyfini çıkarabiliyor.

Uçuşların rezerve edilmesine yönelik bilgiler ve bu hizmetin koşul ve hükümlerinin tam bir dökümü ile birlikte, Emirates hakkında daha fazla bilgi için, www.emirates.com adresini ziyaret edebilirsiniz.