Tire Ot Festivali’nde Bayındır Belediyesi Farkı

Bayındır Belediyesi, Tire Giritliler Buluşması ve Ot Festivali'ne katılarak Bayındır ilçesinin doğal güzelliklerini ve tarihini standı ziyarete gelen misafirlerine tanıttı.

Tire Ot Festivali’nde Bayındır Belediyesi Farkı

Bayındır Belediyesi, Tire Giritliler Buluşması ve Ot Festivali’ne katılarak Bayındır ilçesinin doğal güzelliklerini ve tarihini standı ziyarete gelen misafirlerine tanıttı.

Tire gölet etrafında düzenlenen Tire Giritliler ve Ot Festivali’ne katılan Bayındır Belediyesi, Bayındır’ın tarihinin anlatıldığı belediye kültür yayınlarını standını ziyarete gelen misafirlerin beğenisine sundu. İzmir’in şirin ilçesini tanıtmak için Bayındır Belediyesi’nin hazırlamış olduğu standı ziyarete gelenler arasında Dr. Hasan Tanrıseven ve Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’te vardı. Birbirinden renkli gösterilerin sahnelendiği Ot Festivalin’de renkli ve farklı standıyla dikkat çeken Bayındır Belediyesi’ne ilgi oldukça yoğundu.

Hazırlanan standı ve festival alanını ziyarete gelen Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli ‘‘ Güzel İzmir’in güzel festivallerinden birisinde daha yer almak mutluluk verici. Bayındır’ımızı hemşehrilerimize ve farklı yerlerden gelen misafirlerimize en güzel şekilde aktarabilmek, hafızalarında yer edinebilmek için belediyemiz kültür hizmeti olarak önemli bilgilerin içinde yer aldığı kitapları ve dergileri beğenilerine açtık. Festival alanına farklılık katabilmek için standımıza özen gösterdik ve ziyaretimize gelen misafirlerimize mesai arkadaşlarım bilgiler de aktardı. 2-6 Mayıs tarihleri arasında Bayındır’ımızda gerçekleşecek olan 21. Uluslararası Çiçek Festivali’nde böylesi güzel standları görmek en büyük isteğimiz’’ dedi.

Bayındır Belediyesi tarafından 21’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Çiçek Festivali’nde her yıl olduğu gibi rengarenk çiçek standları ve birbirinden güzel sahne oyunlarının yer alması bekleniyor.