Bu Nasıl Bir Paradoks?

HARİM’DEN YENİ SINGLE!

Geçtiğimiz ay yayınlanan, kendisine Grom’un eşlik ettiği “Gafil” single’ı ile müzikseverlerin karşısına çıkan Harim’in yeni solo şarkısı “Paradoks” Basemode Records & Sony Music etiketiyle dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

Sözlerin Harim, bestenin Ferzanbeats imzası taşıdığı yeni single Paradoks, “Eftal Dirlik” yönetmenliğinde tamamı syah –  beyaz görüntülerden oluşan çekilen video klibiyle ise Basemode Records YouTube kanalında sizlerle!

solo şarkısı “Paradoks”la karşınızda!
solo şarkısı “Paradoks”la karşınızda!

Harim kimdir?

27 Mayıs 1987 Ankara doğumlu olan Harim, 2000’li yılların başında “Break Dance” ile tanıştı. Hayatının 12 yılını Break Dance’a veren ve bir çok organizasyonda yer alan Harim, 2005 – 2010 yılları arasında aktif olarak bir çok b-girl ve b-boy yetiştirdi. Break Dance hayatına nokta koyduktan sonra ise, yıllardır kendini adadığı hip – hop kültürüne müzik yaparak devam etme kararı aldı.

Hip Hop Life üzerinden “Yobaz” isimli albümünü yayınlayan Harim, dinleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Şuan aktif olarak müzik çalışmalarına devam eden Harim, Basemode Records ve Sony Music etiketiyle “Gafil” isimli single’ını yayınladıktan sonra şimdi de solo şarkısı “Paradoks”la karşınızda!