Doya Doya Moda Puan Durumu Günün Birincisi | Çarşamba 14 Ekim 2020 – 68 Bölüm

Doya Doya Moda kim elendi kolyeyi kim kazandı. çarşamba Puan Durumu Günün Birincisi kim oldu. 67 Bölüm Günün Birincisi Puan Durumu | 14 Ekim 2020 .

tv8 ekranlarında yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Güliah Saraçoğlu’nun oturduğu “Doya Doya Moda” yarışmasının 13 Ekim Salı günü yayınlanan bölümünde kıran kırana bir rekabet yaşanıyor.

Her gün farklı konseptle yarışan 7 yarışmacı bugün de yüksek puan alabilmek için hünerlerini sergiledi. Yarışmacılar hafta içi 6 puan, Cuma günleri ise 60 puan üzerinden değerlendiriliyor.

Rabia, jüri üyesi Kemal Doğulu’nun ‘Kasma’ şarkısını söyleyince jüri stüdyodan kaçtı. Podyum öncesi kısa bir kahve molası yapan Rümeysa ile Özde, Tuğçe hakkında olay ifadeler kullandı.

Sabiha, Rabia hakkında olumsuz konuştu ve “Kahve içecek arkadaşı bile yoktur” ifadelerini kullandı.

Tuğçe’ye, Birben ile olan ilişkisi ve Rümeysa hakkındaki görüşleri sorulunca “Rümeysa bile bile Özde’ye yaklaştı. Birben’e teşekkür ediyorum ve özür diliyorum Rümeysa konusunda beni uyardığı için. Birben’i daha ciddiye alsaydım diyorum” sözleriyle cevap verdi.

doya doya moda kim elendi,doya doya moda günün birincisi,doya doya moda,doya doya moda günün puanları,doya doya moda rümeysa,doya doya moda rabia,doya doya moda tuğçe,doya doya moda özde,doya doya moda 2020,doya doya moda bugün kim birinci oldu,doya doya moda 66 bölüm,doya doya moda kim kazandı,doya doya moda izle,doya doya moda yeni bölüm,doya doya moda yarışması,doya doya moda kemal doğulu,doya doya moda son bölüm,doya doya moda fragman,doya doya moda 66