So CHIC Kozyatağı Mağazası Carrefour AVM
Türkiye’nin önde gelen takı markalarından So CHIC, 2020 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağaza yatırımlarına devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen takı markalarından So CHIC, 2020 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağaza yatırımlarına devam ediyor.

Modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından olan So CHIC, yeni mağazasını İstanbul Anadolu yakasının önemli AVM’lerinden olan Kozyatağı Carrefour AVM’de açtı.

2003 yılında Türkiye’nin ilk kurumsal gümüş markası olarak yola çıkan So CHIC, yeni mağaza yatırımlarına devam ediyor. Türkiye’de 16 ayrı ilde ve yurt dışında yer alan mağazalarıyla takı alışverişini keyifli bir deneyime dönüştüren So CHIC, her sezon birbirinden özel koleksiyonlara imza atıyor. Tasarım odaklı ve zengin ürün çeşitliliğiyle takıda tüm ihtiyaçları karşılayan bir marka olan So CHIC, yeni mağazasını Kozyatağı Carrefour AVM’de tüm hijyen ve sosyal mesafe önlemleriyle birlikte hizmete açtı.

Sezgin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın gümüş, takı ve aksesuar markası olduklarını ifade eden Sezgin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; “Olağandışı bir zaman diliminden geçiyoruz. Covid-19 salgını tüm dünyada ekonominin tüm aktörlerini zorlu bir sürece sürükledi. Ancak istihdama yaptıkları katkılarla öne çıkan ve markalaşma yolunda uzun yıllardır önemli adımlar atan markalar, bu süreçten daha az etkilendi. so chic küpe , so chic halka küpe

Pandemi bir kez daha gösterdi ki AVM yatırımcısından perakendecisine kadar hepimiz aynı gemideyiz. So CHIC olarak perakende sektörünün büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamayı önemsiyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla hem ülke ekonomisine hem de mağazalarımızın bulunduğu şehirlere katma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Mağazalarımızın aynı zamanda müşterilerimizle kurduğumuz duygusal bağda köprü vazifesini gördüğünü düşünüyorum.

Mağazalaşma stratejimizde tüketiciye maksimum düzeyde ulaşabileceğimiz noktaları seçerek ilerliyoruz. Bu doğrultuda Kozyatağı Carrefour AVM’de de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu mağazamızda da müşterilerimizin beklentileri ve taleplerini en iyi şekilde karşılayacağız.” dedi.