Tatil Arkadaşınız: Zade Vıtal “ilaç gibi!” iyi gelecek.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital’in ürünleri arasında yer alan, Hindistan Cevizi, Kayısı ve Susam yağları tatil sezonunun başlamasıyla birlikte gezginlere “ilaç gibi!” iyi gelecek.

Zade Vital’in, “tarladan eczaneye” motto’suyla geliştirdiği, doğal besin destek ürünleri, 7’den 70’e herkese enerji dolu, zinde bir yaşam vaat ediyor. Markanın Hindistan Cevizi, Kayısı ve Susam yağları yaz sezonuyla birlikte, özellikle tatil tutkunlarının yol arkadaşı olacak…

Cilt Kuruluğuna Karşı Doğal Dokunuş

Hoş bir kokuya sahip doğal kozmetik bir ürün olarak tercih edilen hindistan cevizi yağı ile ilgili yapılan araştırmalarda deri hidrasyonuna (nemlendirilmesinde) destek olduğu ve nemlendirici olarak kullanıldığında etkili ve güvenilir olabileceği belirtilmektedir. Hindistan cevizinin yapısında bulunan laurik asit, yıpranmış saç uçlarına parlak bir görünüm kazandırırken, hamilelik döneminde karın ve emzirme döneminde göğüs ucu çatlaklarına karşı da koruyucu niteliktedir. Ayrıca hindistan cevizi yağı makyaj temizleme esnasında da kullanılabilir.

Cilt Lekelenmelerine Karşı Doğal Destek

Cildimizin lekesiz ve pürüzsüz olması hepimiz için çok önemlidir. Birçok kozmetik ürünün terkibine giren kayısı çekirdeği yağı ciltte yağlı bir his bırakmaksızın hızlıca emilir ve esansiyel yağ asitlerince zengindir. Kayısı çekirdeği yağı, yolculuklarda cilt lekelenmesi gibi sorunlarda haricen destek amaçlı kullanılabilmektedir.

Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Doğal Çözüm

Yaz aylarında cildimizi zararlı güneş ışınlarından mutlaka korumalıyız. İçerisinde E vitamini, sesemol ve sesamolin adı verilen antioksidan bileşikler bulunan susam yağı, yaz aylarında haricen kullanımı ile güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmaya yardımcıdır. Susam yağı ayrıca ideal bir taşıyıcı yağ olarak aromaterapide de kullanılmaktadır.

*** Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

ZADE VITAL® HAKKINDA

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markasıdır. 135 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Helvacızade Grubu yoğun Ar-Ge yatırımı gerektiren ilaç sektöründe, üniversite ve sanayinin bilgi birikimi ve imkanlarını biraraya getirerek, 2012 yılında Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde Zade Vital’i toplumla buluşturmuştur. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Bitki, meyve ve tohumları hiçbir ısıl işlem ve kimyasal işlem görmeden üreten Zade Vital, geniş ürün yelpazesi ile sadece belirli coğrafyalarda yetişen bitkileri, uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üreterek, farmasötik formda tüm dünya ile buluşturmaktadır. Zade Vital ürünleri Türkiye genelinde 16.590 eczanede, sadece doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır. Zade Vital; Nutrasötik ve Kozmesötik kategorileri ile 130 farklı ürün çeşidi ve 537 farklı ürün formu ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır. 2017 yılında ABD Chicago’da Zade Global Inc. şirketini kuran Helvacızade Grubu, dünya genelinde Zade Vital markası ile sağlık alanında fark yaratmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.