Çukur dizisinin 99. son bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Çukur’da Cengiz Erdenet’in oğlu Arık Böke ile Cumali Koçovalı arasında büyük bir düello yaşandı. Bire bir kapışan ikili arasındaki kavga ise ölümle bitti.

Cumali, Arık Böke’yi öldürdü. Çukur’da Arık Böke rolünü canlandıran ünlü oyuncu Barış Arduç ise diziden ayrıldı. Sosyal medya hesabından Çukur’a veda paylaşımı yapan Barış Arduç “Şahaneydi her şey” dedi.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 12 Ekim Pazartesi akşamı 99. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur dizisinin 99. bölümünde Arık Böke’nin adamları mahalleye saldırı düzenledi.

Erdenetler’den intikam almak için yemin eden Cumali, Arık Böke’nin karşısına çıktı. Ona bir düello teklif eden Cumali, intikamını almayı başardı. Bu aksiyon dolu dövüşün kaybedeni ise Arık Böke Erdenet oldu. Arık Böke Erdenet, Çukur’a veda etti.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 12 Ekim Pazartesi akşamı 99. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur dizisinin 99. bölümünde Arık Böke’nin adamları mahalleye saldırı düzenledi. Erdenetler’den intikam almak için yemin eden Cumali, Arık Böke’nin karşısına çıktı. Ona bir düello teklif eden Cumali, intikamını almayı başardı. Bu aksiyon dolu dövüşün kaybedeni ise Arık Böke Erdenet oldu. Arık Böke Erdenet, Çukur’a veda etti.