Divan İstanbul Otelleri Anneler Günü’nde Özel İndirimler Sunuyor

Divan İstanbul, Divan İstanbul Asia, Divan İstanbul City ve Divan Suites İstanbul G-Plus otelleri Ramazan’ın bereketli sofralarını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için lezzet dolu menüler hazırladı. Her damak tadına uygun set menülerin yanı sıra açık büfe seçenekleri de sunan Divan Otelleri, Anneler Günü’nde Ramazan ruhunu yaşamak isteyenlere eşsiz bir ortam vadediyor.

Divan İstanbul’dan Anneler Günü’ne Özel yüzde 15 İndirim

Divan Grubu’nun amiral gemisi Divan İstanbul’un içinde yer alan Divan Pub’da iftar sofraları fasıl ile neşeleniyor. Açık büfe olarak servis edilen iftar menüsü Anneler Günü’ne özel olarak kişi başı 189 TL üzerinden yüzde 15 indirimle sunuluyor. Ayrıca, 6 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında minimum 3 gecelik suite oda konaklamalarında, havalimanına gidiş-dönüş transfer hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor.

Divan İstanbul City’den Anneler Günü’ne Özel % 15 İndirim

İstanbul’un en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan Divan İstanbul City’de her damak tadına uygun iftar menüleri Divan şefleri tarafından özenle hazırlandı. İftar tabağının yanı sıra çorba, ara sıcak, zeytinyağlı, ana yemek ve tatlıdan oluşan dört farklı menü hazırlayan Divan İstanbul City’de set menüler, 99 TL’den başlıyor. Divan Pub’da servis edilen iftar menüsü Anneler Günü’ne özel olarak yüzde 15 indirimle servis ediliyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus ve Divan İstanbul Asia Anneleri Keyifli Bir İftar Sofrasında Ağırlıyor

Divan Suites İstanbul G-Plus, Ramazan ayı boyunca açık büfe lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Divan şefleri tarafından hazırlanan enfes tatlar Anneler Günü’ne özel kişi başı 99 TL üzerinden yüzde 30 indirimli olarak servis ediliyor.

Anadolu yakasının gözde oteli Divan İstanbul Asia’da iftar menüleri açık büfe olarak servis ediliyor. Ramazan akşamlarında keyifli sofralar kuran Divan İstanbul Asia’da Anneler Günü’nde iftar menüsü kişi başı 119 TL üzerinden yüzde 15 indirimli olarak sunuluyor.