Taşıt Finansmanı Türkiye Finans’tan 3 ay ertelemeli

Avantajlı kâr oranlarıyla Türkiye Finans’tan 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı

Türkiye Finans, araç sahibi olmak isteyen müşterilerini yepyeni bir taşıt finansmanı kampanyası ile buluşturuyor. 1,61’den başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade imkânı sunan kampanya. 3 aya varan taksit erteleme fırsatıyla da müşterilerine ödemelerinde kolaylık sağlıyor. Sıfır ve 2’inci el tüm araçlar için geçerli olan kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası Türkiye Finans, faizsiz bankacılık prensibinden ödün vermeden taşıt sahibi olmak isteyen tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yepyeni bir taşıt finansmanı kampanyası başlattı.

Avantajlı kâr oranlarıyla 3 ay taksit ertelemeli olarak sunulan taşıt finansmanı

2’inci el ya da sıfır tüm araçlar için geçerli olacak. Kampanya sayesinde, Türkiye Finans müşterileri, 1,61’den başlayan kâr oranlarından faydalanarak 60 aya varan vadelerle taşıt sahibi olabilecek. Esnek ödeme koşulları ile müşterilerine ödeme kolaylığı sunan kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye genelindeki 308 şubesi ile hayatın her alanında, herkesin bankası olmaya devam eden Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünleriyle hizmet vermeye devam edecek.